Strefa klienta zaloguj się

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz to proces, który wymaga nie tylko dużej kreatywności, lecz także rozległej wiedzy na temat funkcjonalnego wykorzystania materiałów wykończeniowych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży - świadcząca usługi na terenie Śląska (Katowice, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Tychy, Rybnik, Częstochowa, Bielsko, Dąbrowa Górnicza) - oferujemy Państwu możliwość opracowania niepowtarzalnych, a jednocześnie starannie przemyślanych projektów, odzwierciedlających Państwa indywidualne preferencje i wymagania.

Współpraca z architektami TOKA+HOME

Tym, co wyróżnia architektów TOKA+HOME jest zaangażowanie. Projektowanie wnętrz to dla nas praca, do której podchodzimy z zapałem i pełnym profesjonalizmem. Przygotowane przez nas projekty wnętrz cechują się nie tylko niepowtarzalną estetyką, lecz także funkcjonalnością i ponadczasowością. Ponieważ priorytetem naszej działalności jest zadowolenie Klientów, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę o nowe tendencje w wymagającej branży architektonicznej. Projektowaniem wnętrz w TOKA+HOME zajmują się jedynie wykwalifikowani specjaliści, wyróżniający się niebywałą kreatywnością. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wnętrza zaaranżowane przez naszych projektantów muszą odzwierciedlać styl życia naszych Klientów, dlatego dążymy do zastosowania optymalnych rozwiązań w wybranych przez Państwa wnętrzach.

Pierwszym etapem, który rozpoczyna proces projektowania wnętrz przez architektów TOKA+HOME jest wykonanie takich czynności, jak inwentaryzacja wnętrza, ustalenie jego wymogów funkcjonalnych czy przygotowanie propozycji układów przestrzeni. Prowadzą one do stworzenia przejrzystego modelu 3d wnętrza. Następnie przystępujemy do dokładnego rysunku technicznego stworzonego przez nas projektu, obejmującego m.in. układ ścian, sufitów i podłóg, okien i instalacji. Trzecim i ostatnim etapem współpracy z TOKA+HOME jest nadzór nad realizacją inwestycji, który prowadzimy aż do zakończenia prac budowlanych wraz z organizacją ekipy sprzątającej.

Kto może skorzystać z oferty TOKA+HOME?

Nasza propozycja skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Projektujemy bowiem nie tylko wnętrza domów czy mieszkań, lecz także przestrzenie przeznaczone do użytku komercyjnego. Świadczymy nasze usługi na Śląsku, w miejscowościach takich, jak Katowice, Częstochowa, Rybnik, Bielsko-Biała, Tychy, Bielsko, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi projektami.