Strefa klienta zaloguj się

4 DESIGN DAYS 2017

16 LUT 2017

Targi 4 Design Days (4DD) zaistniały w 2016 r. W tym roku, w dniach 16-19 lutego w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się ich druga edycja. Były to 4 dni spotkań z architekturą i designem na najwyższym poziomie, ukierunkowanymi na człowieka i współdziałanie z biznesem. Duży rozmach, nowoczesne i świeże spojrzenie na wnętrza i nieruchomości, Akademia designu dla dzieci, a do tego wystawy, wernisaże i przedstawienia teatralne – to tylko część atrakcji, które czekały na odwiedzających 4 Design Days. Nowością w programie Targów był Design-it-Up – konkurs dla młodych projektantów i studentów architektury/designu.

 

 

Wyróżnienie za najlepszy design stanowiska przyznano firmie Mera – Salon Wnętrz. Doceniono umiejętne połączenie przestrzeni, funkcjonalności i wysmakowanych nowoczesnych detali oraz nurtu odwołującego się do Natury. Gratulujemy i cieszymy się z sukcesu – tym bardziej, że stoisko zaprojektowane zostało między innymi przez Tomasza Słomkę, współtwórcę marki TOKA+HOME, przy współpracy z projektantami Salonu Mera.

Zespół TOKA+HOME, podobnie jak w zeszłym roku, bardzo aktywnie uczestniczył w 4 Design Days. Nasze stanowisko wystawiennicze cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem uczestników Targów – można było oglądać i pytać o wszystko, co z przyjaznymi i funkcjonalnymi wnętrzami związane. Marta Kilan i Tomasz Słomka, współzałożyciele naszej firmy, udzielali także porad podczas dyżuru zorganizowanego przez redakcję magazynu Dobrze Mieszkaj. Liczba osób zainteresowanych bezpłatnymi konsultacjami z profesjonalistami zajmującymi się kreowaniem wnętrz była rekordowa. Dla nas, projektantów, to sygnał, że na temat designu i architektury trzeba rozmawiać. A mówiliśmy na te tematy podczas tegorocznej edycji 4DD naprawdę dużo, bo w Akademii Dobrze Mieszkaj przeprowadziliśmy prelekcję pt. „Kolor ma znaczenie. Do kuchni i łazienki – jak dobierać i zestawiać ze sobą kolory?”. Kolory we wnętrzach były także tematem rozmów podczas panelu dyskusyjnego – również i w tym evencie braliśmy udział.

 

 

 

Duże zainteresowanie ofertą TOKA+HOME i nagroda dla stoiska, w którego powstanie zaangażowany był Tomasz Słomka, to dwa duże sukcesy naszej firmy na targach skupiających najlepszych w branży designu i architektury.

Cieszymy się, że to, co robimy, znajduje tak wiele uznania.

Dziękujemy za miłe słowa – to dla nas najlepsza motywacja dla dalszego doskonalenia się i projektowania wciąż piękniejszych i bardziej funkcjonalnych rozwiązań – dla domu lub biznesu. Szukajcie TOKA+HOME na kolejnej edycji Targów 4 Design Days w 2018 r.!